DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ |
||||||||||||||||||||
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ |
||||||||||||||||||||
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ |
||||||||||||||||||||
2021-2022 BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI |
||||||||||||||||||||
Saat |
Pazartesi |
Salı |
Çarşamba |
Perşembe |
Cuma |
|||||||||||||||
1. Sınıf |
08:30 – 09:15 | MAT1002 | EED1012 Lab (C) PC Lab 5 | EED1014 (A+B+C+D+E) | EED1014 (A+B+C+D+E) | |||||||||||||||
09:25 – 10:10 | EED1008 (A) Zemin Amfi | EED1008 (B) 1. Kat Amfi | PHY1102 (A) | PHY1102 (B) | ||||||||||||||||
10:20 – 11:05 | EED1012 (A) PC Lab 8 | MAT1002 | ||||||||||||||||||
11:15 – 12:00 | ||||||||||||||||||||
13:00 – 13:45 | BE/GS | PHY1102 (A) Lab. | TDL1002 | EED1010 (A) | EED1010 (B) | |||||||||||||||
13:55 – 14:40 | ||||||||||||||||||||
14:50 – 15:35 | EED1010 (A) Lab. | EED1010 (B) Lab. | PHY1102 (B) Lab. | ATA1002 | EED1012 Lab (B) PC Lab 11 | EED1012 (A) 1.Kat Amfi | EED1012 (B) Zemin Amfi | EED1012 (C ) Derslik B | ||||||||||||
15:45 – 16:30 | ||||||||||||||||||||
2. Sınıf |
08:30 – 09:15 | EED2008 (A) 1. Kat Amfi | EED2301 (B) Lab. Devre ve Sistemler Lab. | EED2012 (B) 1.Kat Amfi | EED2010 (B) Derslik B | EED2402 1. Kat Amfi | EED2402 1. Kat Amfi | |||||||||||||
09:25 – 10:10 | ||||||||||||||||||||
10:20 – 11:05 | EED2301 Derslik B | EED2012 (A) Lab Elektronik Lab | EED2010 (A) 1. Kat Amfi | EED2012 (C) Lab Elektronik Lab | EED2301 1. Kat Amfi | |||||||||||||||
11:15 – 12:00 | ||||||||||||||||||||
13:00 – 13:45 | EED2012 (B) 1.Kat Amfi | EED2402 (A) Lab. Devre ve Sistemler Lab. | EED2008 (A) 1. Kat Amfi | EED2008 (B) Zemin Amfi | EED2010 (A) 1. Kat Amfi | EED2010 (B) Zemin Kat Amfi | ||||||||||||||
13:55 – 14:40 | ||||||||||||||||||||
14:50 – 15:35 | EED2012 (A) 1.Kat Amfi | EED2402 (B) Lab. Devre ve Sistemler Lab. | EED2012 (B) Lab Elektronik Lab | EED2012 (A) 1.Kat Amfi | EED2008 (B) Zemin Amfi | EED2301 (A) Lab. Devre ve Sistemler Lab. | ||||||||||||||
15:45 – 16:30 | ||||||||||||||||||||
3. Sınıf |
08:30 – 09:15 | EED3012 (A) Lab. | EED3010 (B) B1-131 | |||||||||||||||||
09:25 – 10:10 | EED3014 (A) Zemin Amfi | EED3016 (B) B1-129 | EED3014 (B) Derslik B | EED3016 (A) Zemin Amfi | ||||||||||||||||
10:20 – 11:05 | EED3012 (A) B1-129 | EED3012 (B) B1-131 | EED3012 (B) Lab. | EED3010 (A) B1-131 | EED3012 (A) Zemin Amfi | EED3012 (A) B1-131 | ||||||||||||||
11:15 – 12:00 | ||||||||||||||||||||
13:00 – 13:45 | EED3018 (A) Zemin Amfi | EED3014 (B) Lab. PC Lab 13 | EED3018 (A) Lab. PC Lab 14 | EED3016 (B) PC Lab 11 | EED3018 (B) Derslik B | |||||||||||||||
13:55 – 14:40 | ||||||||||||||||||||
14:50 – 15:35 | EED3014 (A) Lab. PC Lab 13 | EED3018 (B) Lab. PC Lab 14 | EED3016 (A) PC Lab 11 | |||||||||||||||||
15:45 – 16:30 | ||||||||||||||||||||
4. Sınıf |
08:30 – 09:15 | EED4016 Derslik C | EED4014 Lab – Sinyal ve Görüntü İşleme Lab. | EED4795 | ||||||||||||||||
09:25 – 10:10 | EED4208 Derslik B | EED4014 Derslik A | EED4206 B1-024 | EED4308 Zemin Amfi | EED4108 Derslik A | |||||||||||||||
10:20 – 11:05 | EED4027 | EED4027 | EED4406 Derslik B | EED4894 | ||||||||||||||||
11:15 – 12:00 | ||||||||||||||||||||
13:00 – 13:45 | EED4520 | EED4208 Lab PC Lab 6 | EED4306 Lab | EED4408 | EED4306 Derslik B | EED4106 Derslik C | EED4308 Lab PC Lab 12 | EED4520 | EED4406 Derslik B | EED4022 Derslik C | ||||||||||
13:55 – 14:40 | EED4502 | |||||||||||||||||||
14:50 – 15:35 | ISG4002 1.Kat Amfi | EED4206 Lab. | EED4106 Lab | |||||||||||||||||
15:45 – 16:30 | ||||||||||||||||||||