Ders Programı


Ders Programı

1.Sınıf
2. Sınıf
3. Sınıf
4. Sınıf


DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
2018-2019 GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMI
























Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
1. Sınıf 08:30 - 09:15 MAT1001 (A) Zemin Amfi MME1011 (B) B025 MAT1001 (B) Zemin Amfi EED1005 (D) Lab. Lab.10 EED1005 (E) Lab. Lab.11 EED1005 (F) Lab. Lab.13

09:25 - 10:10 PHY1101 (B) Zemin Amfi
10:20 - 11:05 MAT1001 (B) Zemin Amfi MME1011 (A) B025 MAT1001 (A) Zemin Amfi EED1007 (B) B1-131 EED1007 (A) B025
11:15 - 12:00 MME1011 (A) B025
13:00 - 13:45 PHY1101 (A) Zemin Amfi

PHY1101 Lab. (A) Turkish (A) B1-129 Turkish (B) B1-131 EED1005 (A) 1. Kat Amfi EED1005 (B) Zemin Amfi

13:55 - 14:40


14:50 - 15:35 EED1005 (C ) B024 PHY1101 Lab. (B) Ataturk's Principles (A) B1-129 Ataturk's Principles (B) B1-131 EED1001 1. Kat Amfi EED1005 (A) Lab. Lab.10 EED1005 (B) Lab. Lab.11 EED1005 (C ) Lab. Lab.13
15:45 - 16:30




DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
2018-2019 GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMI























Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
2. Sınıf 08:30 - 09:15
EED2003 Lab. (A) EED2301 (B) 1. Kat Amfi EED2301 (B) Lab. MAT2505 (A) B024 EED2301 (A) 1. Kat Amfi EED2309 (B) Lab.

09:25 - 10:10 EED2309 (A) Derslik B EED2003 (B) Derslik C EED2003 (A) 1. Kat Amfi EED2007 (B) Derslik B
10:20 - 11:05 EED2301 (A) 1. Kat Amfi EED2402 Derslik B EED2301 (A) Lab. MAT2505 (B) Derslik B EED2301 (B) 1. Kat Amfi EED2402 Derslik B
11:15 - 12:00
13:00 - 13:45



EED2309 (C ) Lab. MAT2505 (A) Zemin Amfi EED2007 (A) Zemin Amfi EED2309 (B) Derslik B EED2301 (C ) Lab.



13:55 - 14:40







14:50 - 15:35



EED2309 (A) Lab. MAT2505 (B) Zemin Amfi EED2003 Lab. (B) EED2402 (A) Lab.



15:45 - 16:30












DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
2018-2019 GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMI























Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
3. Sınıf 08:30 - 09:15
EED3005 (A) Zemin Amfi EED3005 (B) Derslik B EED3507 (A) 1. Kat Amfi EED3507 (B) Derslik B EED3507 (C ) Derslik C EED3507 (A) Zemin Amfi EED3507 (B) Derslik B EED3507 (C ) Derslik C EED3003 Lab. (A)
09:25 - 10:10 IND3604 (A) A230
10:20 - 11:05 EED3001 (A) Zemin Amfi EED3001 (B) B1-129 EED3009 Lab. (A+B+C+D+E) EED3001 (A) Zemin Amfi EED3001 (B) B1-129 EED3005 (A) B024 EED3005 (B) B025
11:15 - 12:00
13:00 - 13:45 IND3604 (B) A230 EED3003 (A) 1. Kat Amfi EED3001 (D) Lab. EED3003 Lab. (C ) EED3001 Lab. (A)



13:55 - 14:40 EED3003 (B) 1. Kat Amfi
14:50 - 15:35 EED3003 Lab. (B) EED3001 (C ) Lab. EED3001 Lab. (B)
15:45 - 16:30


DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
2018-2019 GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMI























Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
4. Sınıf 08:30 - 09:15


EED4301 Lab.(B)
EED4793 EED4301 Lab.(A) Lab.10 EED4407 Lab. EED4009 Lab. EED4101 Lab.
09:25 - 10:10 EED4009 Derslik A EED4019 A223 EED4025 1. Kat Amfi EED4203 Derslik C EED4501 Derslik A EED4303 Derslik C EED4103 Derslik A EED4407 A223
10:20 - 11:05
EED4021 Lab. EED4303 Lab. Lab.10 EED4103 Lab. EED4094
11:15 - 12:00
13:00 - 13:45 EED4003 (B) 1. Kat Amfi ISG4001 (A) Derslik B EED4201 Lab. EED4019 Lab. EED4401 Derslik A EED4201 1. Kat Amfi
EED4101 Derslik B EED4301 A230 EED4021 Derslik A



13:55 - 14:40 EED4017 Zemin Amfi
14:50 - 15:35 EED4003 (A) 1. Kat Amfi ISG4001 (B) Derslik B EED4203 Lab. Lab.9
15:45 - 16:30

EED4101 Lab.
En son değiştirme: 13 September 2018, Thursday, 14:04