Course Schedule


1.Sınıf
2.Sınıf
3.Sınıf
4.Sınıf


1.Sınıf

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
2019-2020 BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI























Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
1. Sınıf 08:30 - 09:15 EED1014 (A+B+C+D+E+F) EED1010 (B) Lab. MATH1002 (A) B1-129 EED1010 (E) Lab. Lab 8 EED1014 (A+B+C+D+E+F) EED1010 (A) Lab. Lab 8 EED1010 (C ) Lab. Lab 9
09:25 - 10:10 PHY1102 (A) Zemin Amfi EED1008 (B) 1.Kat Amfi EED1008 (C ) A230 EED1008 (A) B1-129

10:20 - 11:05 EED1012 (A) Lab. Lab.9 EED1012 (B) Lab. Lab8 MATH1002 (B) B1-129 EED1010 (C ) Derslik C EED1012 (C) Lab. Lab 8 EED1010 (B) Derslik C EED1012 (D) Lab. Lab 9
11:15 - 12:00
13:00 - 13:45 BE/GS PHY1102 (A) Lab. Fen Fak. MAT1002 (B) B1-129 TDL1002 (A) B1-129 TDL1002 (B) B1-131 PHY1102 (B) Zemin Amfi EED1010 (A) 1.Kat Amfi
13:55 - 14:40
14:50 - 15:35 EED1010 (D) Lab. Lab 8 EED1010 (F) Lab. Lab 9 PHY1102 (B) Lab. Fen Fak. MATH1002 (A) B1-129 ATA1002 (A) B1-129 ATA1002 (B) B1-131
EED1012 (A) 1.Kat Amfi EED1012 (B) Zemin Amfi EED1012 (C ) Drslik B
15:45 - 16:30

2.Sınıf

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
2019-2020 BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI
























Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
2. Sınıf 08:30 - 09:15 EED2008 (A) Derslik B EED2008 (B) Derslik D EED2008 (C ) Derslik C EED2301 (B) Lab. EED2402 (A) Derslik B EED2012 (B) 1.Kat Amfi EED2012 (A) Lab. EED2402 (B) Derslik B EED2010 (B) Derslik B
09:25 - 10:10
10:20 - 11:05



EED2301 1.Kat Amfi EED2402 (B) Derslik B EED2301 (A) Lab. EED2301 1.Kat Amfi EED2402 (A) Derslik B EED2010 (A) Derslik B
11:15 - 12:00

13:00 - 13:45



EED2012 (A) 1.Kat Amfi EED2402 (B) Lab. EED2008 (A) Derslik B EED2008 (B) Zemin Amfi EED2008 (C ) 1.Kat Amfi EED2010 (A) B1-131 EED2010 (B) Derslik D

13:55 - 14:40




14:50 - 15:35



EED2402 (A) Lab. EED2012 (B) 1.Kat Amfi EED2402 (C ) Lab. EED2012 (B) Lab. EED2012 (A) 1.Kat Amfi EED2012 (C) Lab.
15:45 - 16:30





3.Sınıf

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
2019-2020 BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI
























Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
3. Sınıf 08:30 - 09:15
EED3014 (C ) Lab. Lab 9 EED3016 (D) Lab. Lab 10 EED3012 (A) Lab. EED3010 (B) B1-131 EED3012 (D) Lab. EED3016 (A) Lab. Lab 10


09:25 - 10:10 EED3014 (A) B1-131 EED3016 (B) B1-129 EED3014 (B) Zemin Amfi EED3016 (A)1. Kat Amfi
10:20 - 11:05 EED3012 (A) Zemin Amfi EED3012 (B) B1-131 EED3012 (B) Lab. EED3010 (A) B1-131 EED3012 (A) Zemin Amfi EED3012 (B) B1-131
11:15 - 12:00
13:00 - 13:45 EED3018 (A) Zemin Amfi EED3014 (B) Lab. Lab 9 EED3018 (A) Lab. Lab 8
EED3018 (B) Derslik B EED3016 (B) Lab. Lab 10

13:55 - 14:40 EED3018 (A) Zemin Amfi
14:50 - 15:35
EED3018 (B) Lab. Lab 8 EED3016 (C ) Lab. Lab 10 EED3012 (C ) Lab EED3014 (A) Lab. Lab 9 EED3018 (C ) Lab. Lab 8
15:45 - 16:30


4.Sınıf

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
2019-2020 BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI
























Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
4. Sınıf 08:30 - 09:15



EED4306 Lab.


09:25 - 10:10 EED4208 Derslik A EED4014 A223 EED4016 Derslik C EED4308 Zemin Amfi EED4108 Derslik B
10:20 - 11:05 EED4206 Derslik C EED4014 Lab. EED4793 Lab. EED4894 Lab.
11:15 - 12:00
13:00 - 13:45 EED4406 Derslik D EED4208 Lab. Lab 8 EED4520 Derslik B
EED4408 Derslik C EED4306 Derslik D EED4520 Derslik B EED4106 MW Zemin YL Dersliği EED4206 Derslik C EED4308 Lab. EED4406 Derslik D EED4502 Derslik A EED4022 Derslik C




13:55 - 14:40




14:50 - 15:35 ISG4002 1.Kat Amfi EED4502 Derslik A EED4206 Lab. EED4106 Lab.



15:45 - 16:30










En son değiştirme: 9 February 2020, Sunday, 22:51