Duyurular

Genel haber ve duyurular

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 ()
TartışmaBaşlatanYanıtlarSon mesaj
SabitlenmişÖğrencilerimize Bölüm Seminerleri Ahmet Özkurt 'ın resmi Ahmet Özkurt 0 Ahmet Özkurt
14 Jun 2021, Mon, 23:14
SabitlenmişEMO staj programı Ahmet Özkurt 'ın resmi Ahmet Özkurt 0 Ahmet Özkurt
28 May 2021, Fri, 11:08
SabitlenmişTam Kapanma Sürecindeki stajlar Ahmet Özkurt 'ın resmi Ahmet Özkurt 0 Ahmet Özkurt
27 Apr 2021, Tue, 15:38
Sabitlenmişonline konferans duyurusu Mehmet Kuntalp 'ın resmi Mehmet Kuntalp 0 Mehmet Kuntalp
9 Nov 2020, Mon, 11:35
SabitlenmişUlusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Assist.Prof.Dr.Serkan Günel Serkan Günel 0 Serkan Günel
22 Apr 2020, Wed, 13:08
SabitlenmişUzaktan Eğitim Kapsamında Açılacak Yeni Moodle Kullanıcı Hesapları - Önemli Hatırlatma Zekeriya SARI 'ın resmi Zekeriya SARI 0 Zekeriya SARI
25 Mar 2020, Wed, 17:31
SabitlenmişUzaktan Eğitim Kapsamında Açılacak Yeni Moodle Kullanıcı Hesapları Zekeriya SARI 'ın resmi Zekeriya SARI 0 Zekeriya SARI
25 Mar 2020, Wed, 14:46
SabitlenmişEED1005 Introduction to Programming teorik ders şubeleri. Metehan Makinacı 'ın resmi Metehan Makinacı 0 Metehan Makinacı
26 Sep 2019, Thu, 09:48
SabitlenmişGENEL AMAÇLI ÇALIŞMA LABORATUVARI Çağlar YEŞİL 'ın resmi Çağlar YEŞİL 0 Çağlar YEŞİL
25 Mar 2019, Mon, 18:16
2020-2021 Bahar dönemi mazeret sınav programı Özge Canlı 'ın resmi Özge Canlı 0 Özge Canlı
19 Jun 2021, Sat, 17:22
Üçüncü sınıf öğrencilerimizin dikkatine Hakkı Tarkan YALAZAN 'ın resmi Hakkı Tarkan YALAZAN 0 Hakkı Tarkan YALAZAN
18 Jun 2021, Fri, 11:35
The Renesas Virtual MCU Rally Test Competition EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
15 Jun 2021, Tue, 10:33
15 Temmuz: Milli İrade Zaferi Konulu Şiir Yazma Yarışması EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
14 Jun 2021, Mon, 11:25
7. Mühendislik Öğrenci E-Proje Pazarı EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
28 May 2021, Fri, 11:44
2020-2021 Bahar dönemi sınav programı değişikliği Özge Canlı 'ın resmi Özge Canlı 0 Özge Canlı
26 May 2021, Wed, 18:41
JuliaCon 2021 Zekeriya SARI 'ın resmi Zekeriya SARI 0 Zekeriya SARI
20 May 2021, Thu, 22:27
Dokuz Eylül Hava Araçları (DEHA) Yeni Ekip Arkadaşları Arıyor EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
20 May 2021, Thu, 20:36
AEROSPHERE 2021 Havacılık ve Elektronik Sistemler Zirvesi EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
19 May 2021, Wed, 22:15
2020-2021 Bahar dönemi sınav programı güncel hali Özge Canlı 'ın resmi Özge Canlı 0 Özge Canlı
6 May 2021, Thu, 09:32
AREN5 Simülasyon Teknoloji Geliştirme Yatırım A.Ş. İş İlanı EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
29 Apr 2021, Thu, 13:13
İspanya'ya Gidecek Öğrenciler EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
15 Apr 2021, Thu, 13:00
Staj iptal durumunda yapılması gerekenler Ahmet Özkurt 'ın resmi Ahmet Özkurt 0 Ahmet Özkurt
15 Apr 2021, Thu, 12:29
University of Turin - Scholarships for International Students EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
13 Apr 2021, Tue, 13:20
IEEE DEU "IEEE Student Branch Video Contest" Yarışmasında Birinci Oldu EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
12 Apr 2021, Mon, 22:57
EED 4793 ve EED 4894 derslerine kayıtlı öğrencilerin dikkatine Hakkı Tarkan YALAZAN 'ın resmi Hakkı Tarkan YALAZAN 0 Hakkı Tarkan YALAZAN
5 Apr 2021, Mon, 16:32
Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Yönetim Kurulu Kararı EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
30 Mar 2021, Tue, 10:06
Amasya ili staj Erteleme Ahmet Özkurt 'ın resmi Ahmet Özkurt 0 Ahmet Özkurt
25 Mar 2021, Thu, 22:09
Hilkar Elektronik Sınavlı Stajyer ve Mühendis alımı Ahmet Özkurt 'ın resmi Ahmet Özkurt 0 Ahmet Özkurt
25 Mar 2021, Thu, 12:17
Detech'21 Teşekkür - Siemens EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
23 Mar 2021, Tue, 10:13
Öğrenci Konseyi Seçinleri EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
17 Mar 2021, Wed, 09:45
2021 Türkiye Afet Eğitim Yılı EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
15 Mar 2021, Mon, 16:13
EED3016 Control Systems Dersini Alan Öğrencilerin Dikkatine Güleser Kalaycı Demir 'ın resmi Güleser Kalaycı Demir 0 Güleser Kalaycı Demir
15 Mar 2021, Mon, 09:53
EED2008 Electromagnetic Theory dersi alan öğrencilerin dikkatine Yeşim Zoral 'ın resmi Yeşim Zoral 0 Yeşim Zoral
15 Mar 2021, Mon, 08:39
DETECH'21 EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
14 Mar 2021, Sun, 14:21
TEKNOFEST 2021 Sponsorluk Destegi EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
10 Mar 2021, Wed, 15:19
II. Uluslararası Sağlıkta Yapay Zeka Kongresi EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
10 Mar 2021, Wed, 15:17
2020-2021 Staj Başvuru sistemi açılmıştır. Ahmet Özkurt 'ın resmi Ahmet Özkurt 0 Ahmet Özkurt
9 Mar 2021, Tue, 13:06
Stajlar hk. Ahmet Özkurt 'ın resmi Ahmet Özkurt 0 Ahmet Özkurt
5 Mar 2021, Fri, 09:34
2020-2021 Bahar Yarıyılı Ders Programı EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
4 Mar 2021, Thu, 21:00
British Council Araştırması EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
16 Feb 2021, Tue, 21:14
TEKNOFEST Kapsamında TÜBİTAK Tarafından Düzenlenen Yarışlar EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
15 Feb 2021, Mon, 15:16
Tayvan Bursu ve Mandarin Dil Eğitim Kursu EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
15 Feb 2021, Mon, 15:12
Ericsson - Junior Integration Engineer EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
28 Jan 2021, Thu, 18:38
IEEE DEU DETECH Etkinlikleri EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
22 Jan 2021, Fri, 01:17
EMO Rüzgar Enerjisi Santrali Teknik Gezi Etkinliği EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
20 Jan 2021, Wed, 15:20
2020-2021 Güz dönemi mazeret sınav programı Özge Canlı 'ın resmi Özge Canlı 0 Özge Canlı
19 Jan 2021, Tue, 10:58
Üniversitelerarası İşbirliği - İstanbul Bilgi Üniversitesi EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
15 Jan 2021, Fri, 14:54
Macaristan Hükümeti Bursları EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
4 Jan 2021, Mon, 13:30
Özel Burs Duyuruları EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
31 Dec 2020, Thu, 14:43
Mühendislikte Çalışma Alanları Serisi EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
31 Dec 2020, Thu, 14:32
Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
23 Dec 2020, Wed, 17:16
2020-2021 Güz dönemi sınav programı Özge Canlı 'ın resmi Özge Canlı 0 Özge Canlı
10 Dec 2020, Thu, 16:22
Üniversitelerarası İşbirliği - İzmir Tınaztepe Üniversitesi EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
4 Dec 2020, Fri, 14:17
Üniversitelerarası İşbirliği - Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
4 Dec 2020, Fri, 14:13
Üniversitelerarası İşbirliği - Selçuk Üniversitesi EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
4 Dec 2020, Fri, 14:06
Mazeret Sınav Tarihleri EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
4 Dec 2020, Fri, 14:01
Macaristan Hükümeti Bursları EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
4 Dec 2020, Fri, 13:38
Student Activity Award Mehmet Kuntalp 'ın resmi Mehmet Kuntalp 0 Mehmet Kuntalp
18 Nov 2020, Wed, 18:08
HES Kodunun İzmirim Kartlarına Eşleştirilmesi EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
10 Nov 2020, Tue, 14:52
2-6 Kasım Haftası Önemli Duyuru EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
3 Nov 2020, Tue, 14:06
Veri Toplama EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
3 Nov 2020, Tue, 13:13
Öğrenci Konseyi Seçimleri EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
3 Nov 2020, Tue, 12:37
Türkiye Kuantum Haftası EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
2 Nov 2020, Mon, 19:25
Terapotik Rekreasyon Sertifika Programı (Uzaktan Eğitim) EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
27 Oct 2020, Tue, 21:37
Ders Başlama Saati Değişikliği EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
27 Oct 2020, Tue, 19:57
IEEE DEU ailesinin bir üyesi olmak ister misiniz? EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
26 Oct 2020, Mon, 21:25
DEU MATLAB Onboarding Etkinliği Şebnem Seçkin Uğurlu 'ın resmi Şebnem Seçkin Uğurlu 0 Şebnem Seçkin Uğurlu
26 Oct 2020, Mon, 11:32
eed4401 - fundamentals of biomedical engineering Mehmet Kuntalp 'ın resmi Mehmet Kuntalp 0 Mehmet Kuntalp
21 Oct 2020, Wed, 10:43
Ders Aktifleştirme ve Derse Öğrenci Ekleme EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
21 Oct 2020, Wed, 10:02
Üniversitelerarası İşbirliği - Nuh Naci Yazgan Üniversitesi EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
21 Oct 2020, Wed, 10:00
Online Ders sistemi Giriş Ahmet Özkurt 'ın resmi Ahmet Özkurt 0 Ahmet Özkurt
19 Oct 2020, Mon, 11:48
Üniversitelerarası İşbirliği - Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
16 Oct 2020, Fri, 18:42
Üniversitelerarası İşbirliği - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
16 Oct 2020, Fri, 18:41
Üniversitelerarası İşbirliği - Bingöl Üniversitesi EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
16 Oct 2020, Fri, 18:33
Üniversitelerarası İşbirliği - Balıkesir Üniversitesi EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
16 Oct 2020, Fri, 18:33
Üniversitelerarası İşbirliği - Ardahan Üniversitesi EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
16 Oct 2020, Fri, 18:32
Üniversitelerarası İşbirliği - Katip Çelebi Üniversitesi EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
16 Oct 2020, Fri, 18:32
EED 4894 dersine kayıtlı olup danışmanı belirlenmemiş öğrencilerin dikkatine Hakkı Tarkan YALAZAN 'ın resmi Hakkı Tarkan YALAZAN 0 Hakkı Tarkan YALAZAN
13 Oct 2020, Tue, 16:45
EED 4793 dersine kayıtlı olup danışmanı belirlenmemiş öğrencilerin dikkatine Hakkı Tarkan YALAZAN 'ın resmi Hakkı Tarkan YALAZAN 0 Hakkı Tarkan YALAZAN
13 Oct 2020, Tue, 16:20
DEHA Yeni Üye Alımı Başladı Zekeriya SARI 'ın resmi Zekeriya SARI 0 Zekeriya SARI
13 Oct 2020, Tue, 14:28
EED 4793 research project dersine kayıtlı olan öğrencilerin dikkatine Hakkı Tarkan YALAZAN 'ın resmi Hakkı Tarkan YALAZAN 0 Hakkı Tarkan YALAZAN
12 Oct 2020, Mon, 11:29
EED 4894 Final Project dersine kayıtlı olan öğrencilerin dikkatine Hakkı Tarkan YALAZAN 'ın resmi Hakkı Tarkan YALAZAN 0 Hakkı Tarkan YALAZAN
12 Oct 2020, Mon, 11:27
DEU ROV Ekibimizi Kutluyoruz EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
28 Sep 2020, Mon, 16:22
DEHA – DEU DRONE Ekibimize Teşekkür Ederiz Zekeriya SARI 'ın resmi Zekeriya SARI 0 Zekeriya SARI
20 Sep 2020, Sun, 13:28
DEHA – DEU DRONE Ekibi 2020 TÜBİTAK Uluslararası İnsansız Hava Araçları Yarışması’nda 1. Görevi Başarıyla Tamamladı EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
18 Sep 2020, Fri, 20:41
İş İlanı EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
18 Sep 2020, Fri, 19:29
Etkinlik Duyurusu EEE DUYURU 'ın resmi EEE DUYURU 0 EEE DUYURU
18 Sep 2020, Fri, 19:22
Robotik Kulubümüz Teknofest'te Zekeriya SARI 'ın resmi Zekeriya SARI 0 Zekeriya SARI
16 Sep 2020, Wed, 09:54
Katkı Payı / Öğrenim Ücreti Ödemeleri Zekeriya SARI 'ın resmi Zekeriya SARI 0 Zekeriya SARI
15 Sep 2020, Tue, 09:58
DEHA 5. TÜBİTAK Uluslararası İnsansız Hava Araçları Yarışması'nda Zekeriya SARI 'ın resmi Zekeriya SARI 0 Zekeriya SARI
14 Sep 2020, Mon, 14:20
Vehbi Koç Vakfı Bursu Zekeriya SARI 'ın resmi Zekeriya SARI 0 Zekeriya SARI
13 Sep 2020, Sun, 23:28
Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması Özgür Tamer 'ın resmi Özgür Tamer 0 Özgür Tamer
7 Sep 2020, Mon, 13:55
TUSAŞ Senin Kariyer Yolun(SKY) Stajyer Mühendis Programı Zekeriya SARI 'ın resmi Zekeriya SARI 0 Zekeriya SARI
29 Aug 2020, Sat, 11:25
CCI Next Talent | Apply Now! Zekeriya SARI 'ın resmi Zekeriya SARI 0 Zekeriya SARI
18 Aug 2020, Tue, 21:11
IEEE Video and Image Processing Cup (VIP Cup) Ahmet Özkurt 'ın resmi Ahmet Özkurt 0 Ahmet Özkurt
12 Aug 2020, Wed, 14:50
JuliaCon2020 Zekeriya SARI 'ın resmi Zekeriya SARI 0 Zekeriya SARI
29 Jul 2020, Wed, 09:36
Yeni Bölüm Başkanımız Yeşim Zoral 'ın resmi Yeşim Zoral 0 Yeşim Zoral
14 Jul 2020, Tue, 06:24
Yüksek Öğrenim Kurumları Anket Yeşim Zoral 'ın resmi Yeşim Zoral 0 Yeşim Zoral
7 Jul 2020, Tue, 07:51
2020-2021 Akademik Takvim Yeşim Zoral 'ın resmi Yeşim Zoral 0 Yeşim Zoral
24 Jun 2020, Wed, 07:48
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Doktora programları ile Ekonomi Hukuku Tezsiz Yüksek Lisans Programları çağrı Yeşim Zoral 'ın resmi Yeşim Zoral 0 Yeşim Zoral
22 Jun 2020, Mon, 08:46
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 ()