Announcements

7. Mühendislik Öğrenci E-Proje Pazarı

 
Picture of EEE DUYURU
7. Mühendislik Öğrenci E-Proje Pazarı
by EEE DUYURU - Friday, 28 May 2021, 11:44 AM
 

Mühendislik Fakültesi öğrencilerinde bilimsel düşünme, araştırma, araştırmacılık ve proje kültürü ilgi ve anlayışının oluşup gelişmesine katkıda bulunmak, öğrencilerimizi proje üretmeye ve proje geliştirmeye özendirmek ve geleceğin bilim insanları olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla “KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 7. MÜHENDİSLİK ÖĞRENCİ E-PROJE PAZARI (KTMOPP-Uzaktan Erişim)” düzenlenmektedir. 

Projelerin, öğrencilerin özgün düşüncelerinden kaynaklanmış, kendileri tarafından şekillendirilmiş, danışmanlarının yönlendirmesi ile fakat kendi bilgi ve becerileri ile tamamlanmış olması beklenmektedir. 

Proje Pazarına başvuru yapılan projeler, her alan için ayrı ayrı oluşturulacak jüriler tarafından “Proje Özeti ve Proje Raporu” üzerinden değerlendirilecektir. Bu şekilde ön elemeden geçerek sergilenmeye değer görülen projeler proje sergisine davet edileceklerdir. 

Konya Teknik Üniversitesi 7. Mühendislik Öğrenci E-Proje Pazarına proje önerisinde bulunan kişiler uzaktan erişim yoluyla, proje çalışmalarını organizasyona davet edilen üretim ve hizmet sektörü temsilcilerine, akademisyen ve öğrencilere sunma imkanı bulacak, sorulan soruları cevaplandırabilecek ve projeleri hakkında bilgi verebileceklerdir. 

3-4 Haziran 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan “Konya Teknik Üniversitesi 7. Mühendislik Öğrenci E-Proje Pazarı (Uzaktan Erişim)” etkinliğine katılımlarınızı bekleriz.

Yarışma başvuru formları, http://ktmopp.ktun.edu.tr sayfasında bulunan linkten indirilebilir.