Announcements

DEHA 5. TÜBİTAK Uluslararası İnsansız Hava Araçları Yarışması'nda

 
Picture of Zekeriya SARI
DEHA 5. TÜBİTAK Uluslararası İnsansız Hava Araçları Yarışması'nda
by Zekeriya SARI - Monday, 14 September 2020, 2:20 PM
 

Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Uzay ve Hava Araçları (DEÜMF Uzay ve Hava Araçları) Topluluğu İHA alt ekiplerinden DEHA - DEU DRONE, TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında 15 – 20 Eylül 2020 tarihlerinde Gaziantep Alleben Göleti’nde üniversite öğrencilerine yönelik olarak Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) ve T3 Vakfı tarafından düzenlenenecek olan 5. Uluslararası İnsansız Hava Araçları Yarışması’na katılacaktır.

DEHA Topluluğu ve Ekibi danışmanı Dr. Serkan GÜNEL’e, DEHA – DEU DRONE Ekibi Danışmanı PROF. DR. Emine Yeşim ZORAL’a, Akademik Sorumlumuz Özge CANLI USTA’ya, bu süreçte bize her zaman destek olan Enes DURBABA ve Zekeriya SARI’ya katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Etkinlik alanında Dokuz Eylül Üniversitesi ve DEHA - DEU DRONE ekibini temsil edecek olan Oğuz Furkan AKYÜZ, Mert Atalay MİRZA, Furkan YAKIN ve Adem Yavuz KAÇAR'a başarılar dileriz.

Yarış esnasında gerçekleşecek canlı yayına katılarak okulumuzu temsil eden ekip üyelerimize ve aracımız PUHU’ya desteklerinizi bekliyoruz.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için : https://uavturkey.tubitak.gov.tr/anasayfa.html

DEHA Ekibi hakkında detaylı bilgi almak için : https://eee.deu.edu.tr/deha/

DEHA Ekibinin Instagram hesabına ulaşmak için : https://www.instagram.com/deudeha/