Announcements

Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması

 
Picture of Özgür Tamer
Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması
by Özgür Tamer - Monday, 7 September 2020, 1:55 PM
 

Değerli Öğrenciler, 
Depark Ekibi tarafından paylaşılan duyuruyu paylaşıyorum, ayrıntılı bilgi için Deniz hanımla bağlantı kurabilirsiniz. (deniz.agdas@depark.com)

Özgür TAMER

İTÜ Çekirdek ve Otomotiv İhracatçıları Birliği ile düzenlenen ve otomotiv sektöründe dijitalleşme ve inovasyonu hedef alan “ Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması” kapsamında inovatif fikirler ödüller ile buluşacaktır.

Yenilikçi fikirleriniz ile "Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB)"in toplamda 250.000 TL desteğinden yararlanabileceğiniz yarışma; otomotiv sektörüne yönelik yenilikçi fikri olan tüm girişimci ve girişimci adaylarının katılımına açıktır ve katılım ücretsizdir.
 
Yarışmanın teması, elektrikli araçlar olmakla birlikte yarışma otomotiv endüstrisindeki genel tasarıma, yazılım tasarımlarına ve otomotiv sektöründe ülke-bölge için farklılık yaratacak projelere odaklanmaktadır.
 
“Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması”na hemen başvurun, hem projenizi sunma fırsatını hem de sektörün önde gelen temsilcileri ile tanışma fırsatını yakalayın!

Son Başvuru: 18 EYLÜL 2020
 
Başvuru İçin: https://bambu.depark.com/oib-basvuru