Announcements

DETECH Etkinliği

 
Picture of Yeşim Zoral
DETECH Etkinliği
by Yeşim Zoral - Thursday, 13 February 2020, 4:25 PM
 

DETECH; havacılık, elektronik sistemler, enerji, tıp alanlarını da bünyesinde bulunduran ve başta mühendis adayları olmak üzere güncel teknolojileri takip eden, iş hayatına ve geleceğe dair ipuçlarını yakalama amacıyla kendini geliştirmek isteyen her teknoloji severin alanında yetkin profesyonellerle buluşabileceği bir etkinliktir.

Bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceğimiz organizasyonumuz, katılımcılara 3 gün boyunca konferanslar ve workshoplarla interaktif bir deneyim sunmanın yanı sıra fuaye alanında katılımcı firmaların güncel çalışmalarını inceleme ve kendileri için hazırlanan sürpriz fırsatları keşfetme fırsatı veriyor. Endüstri 4.0, yapay zeka, yenilenebilir enerji, veri madenciligi, siber güvenlik, blockchain, IoT, big data, biyomühendislik, otomotiv sektörü, AR, VR, otomasyon, 3D printing, girişimcilik ve daha pek çok güncel konunun konuşulacağı ve profesyonel konuşmacıların kendi tecrübelerini aktaracağı  DETECH; yenilikçi, düşününebilen, sorgulayan, araştıran, kendini yenileyen bireylere ve başarılı girişimlere ışık tutmayı amaçlamaktadır.

IEEE Dokuz Eylül Üniversitesi’nin organizasyonu olan DETECH, her sene biraz daha büyüyerek Türkiye'nin batısından doğusuna her noktasına ulaşmayı, Türkiye'nin bilim ve teknoloji konularında öncü etkinlikler arasında yerini almayı ve bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

Yer alan herkesin kariyer planlarında fark yaratan DETECH, üçüncüsü ile 14-15-16 Şubat 2020 tarihlerinde Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanlık Konferans Salonu’nda gerçekleşecek!