Announcements

INOVATIM: Yapay Zeka ve İnovasyon Eğitimi

Picture of Metin Sabuncu
INOVATIM: Yapay Zeka ve İnovasyon Eğitimi
by Metin Sabuncu - Thursday, 23 January 2020, 2:09 PM

INOVATIM'in gerçekleştirdiği  Liselerde Yapay Zeka ve İnovasyon projesi ile ilgili duyuru aşağıdadır:

Merhaba Arkadaşlar, Türkiye İhracatçılar Meclisi’ne bağlı olan İnovaTİM’in “Liselerde İnovasyon” adlı projesi için 2020 eğitmen başvurularımız başladı. 
📍Normal şartlarda çoklu bir eleme sisteminden geçtikten sonra İnovaTİM’de yer alabilirken eğer aktif bir eğitmen olursanız direk olarak İnovaTİM üyesi olacak ve düzenlenen sınırlı kontenjanlı etkinliklerde öncelikli olacaksınız.(Tükiye İnovasyon Haftası, Yurtdışı ihracat gezileri, Teknofest gibi). İnovaTİM hakkında ayrıntılı bilgiye aşağıdaki pdf dosyasından ulaşabilirsiniz.
📍 Bu projede gerekli olan eğitim ve ekipmanları aldıktan sonra anlaşılmış olan liselerde haftanın belirli günleri (eğitmene uygun olan günler dikkate alınarak ) eğitimlere başlanacak. Eğitim programı ilerleyen süreçte kesinleştirilip açıklanacaktır.                                                                                                        📍İlk eğitmen eğitimi 15-16 Şubat tarihlerinde İzmir’de gerçekleşecek ve eğitimler “İnovasyon” ve “Robotik” olarak 2 kategoride, robotik kategorisinde eğitimler, “Görüntü İşleme” ve “IOT” eğitimleri olmak üzere 2 kategoriye ayrılacak şekilde verilecektir.
📍Eğitmen olarak başvurmak isteyen arkadaşlarımızın linkteki eğitmen bilgi formunu en geç Pazar(26.01.2020) akşamı saat 20.00’e kadar doldurmaları gerekmektedir.       https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTxG0TTYKsuIgjTs_BLBttU3uGUxG3qQjtyiBkp5hnGDCZdA/viewform