Job/Internship Opportunities

Mekanik Tasarım Mühendisi iş ilanı.

 
Picture of Yeşim Zoral
Mekanik Tasarım Mühendisi iş ilanı.
by Yeşim Zoral - Monday, 30 September 2019, 11:48 AM
 

Mekanik Tasarım Mühendisi iş ilanı.

Makina Muhendisligi menzunu, İngilizce okuma yazma iletişim yeteneği olan, Tercihen Siemens NX kullanabilen yada en azından SolidWorks kullanabilen, Mekanik Tasarım Ar&Ge Mühendisi Çalısma arkadasları aranmaktadır. Adayların daha önceden fikstür, aparat, griper, pozisyoner slider tasarlamış olmaları, robot otomasyon sektöründe tecrübeli olmaları tercih sebebidir eger tecrubeleri yok ise lisans egitimi sırasında kendilerini gelistirmis olmaları beklenmektedir. Cv lerinizi  ik@rbtcs.eu mail adreslerine mail göndermelerini rica ederim.

Mekatronik Mühendisi iş ilanı.

Devlet Üniversitelerinin Mekatronik, Elektrik Elektronik, Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden menzun, askerliğini yapmış, okuma yazma seviyesinde teknik İngilizce bilen, Çevirim içi ve çevirim dışı (offline & online) robot programlama yazılımlarından, FanucRoboGuide, ABBRobot Studio yu ileri derecede kullanabilmesi tercih sebebidir. En azindan, Siemens Porsess Simlulate (Robcad), Delfoi (Visual Components), Cloos Roboplan, Kuka WorkVisual, Yaskawa Motosim&MotoVRC, OTC-DAİHEN FD-ONDESK ...vb yazılımlardan biri ile daha öncesinde çalışmış, arkadaş aranmaktadır. PLC alt yapısı olması tercih sebebidir. Seçilen arkadas kendi imkanları ile verilen eğitim dokumanlarindan kendisini geliştirecek, fiyat teklifi verdiğimiz projelere 3d cad tasarımını tamamladığımız yerlesim planlarinda, çevrim suresi (cycle time) analizi yaparak, müşteri görüşmelerine bizimle birlikte gidecektir. 6 aylık bir çalışmadan sonra Almanya dakı partnerinizden toplamda 6 aylık eğitim ve birlikte proje çalışmasında görev alacaktır. 10- 28 yıllık robot tecrübesi olan duayen bir ekiple çalışacaktır. Çalışma yeri Teknopark İstanbul ve/veya Maltepe deki ofisimizdir. Adayların cv lerini ik@rbtcs.eu adresine göndermeleri rica olunur.

Linkte sektordeki uzman muhendislerin yaptıgı calısmalardan bir tanesi Adobe 3d pdf formatında ve video olarak bulunmaktadır.

Saygılarımla... / Best Regards...
AYDIN AYDEMİR
Kurucu / Founder

Makina Muhendisi / Mechanical Engineer
Tel: 0090 55 5553 0720
Mail: design@rbtcs.eu
eng.aydinaydemir@gmail.com
TEKNOPARK İSTANBUL C BLOK  Sanayi Mah. No:1/9A 34906  Kurtköy PENDIK İSTANBUL