Announcements

Ders değerlendirme anketleri

 
Picture of Özge Canlı
Ders değerlendirme anketleri
by Özge Canlı - Friday, 28 June 2019, 10:19 AM
 

Değerli öğrencilerimiz MÜDEK kapsamında 2018-2019 BAHAR dönemi ders değerlendirme anketleri Moodle sistemi üzerinden elektronik olarak yapılmaktadır. Öğrencilerin ankete katılımı zorunlu olmasına rağmen anketlere katılımın %50 nin altında kaldığını görmekteyiz. Ankete katılanlara bireysel olarak da mesaj atılmasına rağmen öğrencilerin anketlere gerekli önemi göstermediği anlaşılmıştır. Bölüm başkanlığından gelen talep üzerine Ders değerlendirme anketlerinin süresi 07.07.2019 tarihi saat 23:55'e kadar uzatılmıştır. Lütfen bu tarihe kadar almış olduğunuz derslerin anketlerini tamamlayınız.   

Ayrıca 1. sınıflar için Calculus II

           1. sınıflar için Physics II

          4. sınıflar için Fundemantals of VLSI Design

         4. sınıflar için Wireless Communication

          4. sınıflar için Analog Integrated Circuit dersini alan öğrenciler derse Moodle üzerinde kayıtlı olmamanıza rağmen derse 'Courses'/'Dersler' kısmından erişip anketleri doldurmakla yükümlüdür.

Önemli Not: Siz değerli öğrencilere şunu hatırlatmak isterim. Ders Değerlendirme anketleri daha önceki senelerde her ders için dersin finalinden 15 dk önce, öğrenciler sınava gireceği sırada elle doldurulmaktaydı. Tekrar bu tarz uygulamalara geri dönmememiz için lütfen sizin için elektronik ortamda hazırlanmış ve sadece bir kaç dakika ayırarak doldurabileceğiniz anketlere katılım gösteriniz.