Announcements

Sabancı Üniversitesi Yaz Araştırma Programı/Program for Undergraduate Research (PURE) 2018-2019 Yaz Dönemi Başvuruları

 
Picture of Yeşim Zoral
Sabancı Üniversitesi Yaz Araştırma Programı/Program for Undergraduate Research (PURE) 2018-2019 Yaz Dönemi Başvuruları
by Yeşim Zoral - Friday, 22 March 2019, 8:56 AM
 

Değerli Gençler,

Sabancı Üniversitesi'nin düzenlediği "Lisans Araştırma Programı 2018-2019 Yaz Dönemi  /Program for  Undergraduate Research (PURE) 2018-2019 Summer Term" hakkında bilgiye panolardaki posterlerden ulaşabilirsiniz. Üniversitenin bize ilettiği kısa metni aşağıda bulabilirsiniz. Güzel bir deneyim olabilir...


Bu program kapsamında lisans öğrencileri Sabancı Üniversitesindeki hocaların laboratuvarlarında farklı alanlarda yürütülen araştırma projelerine katkıda bulunabilecekler. PURE 2018-2019 Yaz Dönemi'ni 24 Haziran ve 9 Ağustos 2019 tarihleri arasında düzenlenecek.

 Sabancı Üniversitesi fakülte üyeleri ve araştırmacılarının açtıkları projeler PURE web sayfasında yayınlandı. Başvuruları almaya 8 Nisan 2019 Pazartesi gününe kadar devam edeceğiz. Bütün üniversitelerden lisans öğrencilerinin web sayfamız üzerinden tercih ettikleri projelere başvuruda bulunmalarını bekliyoruz. Bunun için web sayfamızdaki yaz dönemi proje listesini inceleyip, sayfamıza üye olduktan sonra başvuru formunu doldurmaları yeterli olacaktır.

 Yaz Dönemi için kabul alan öğrencilerimiz 24 Haziran ve 9 Ağustos tarihleri arasında kampüsümüzde ücretsiz konaklayabilecek ve kayıt ücreti ödemeyecekler.

 Lisans Araştırma Programımızın dijital posterini ekte sizinle paylaşıyoruz. İlgileneceğini düşündüğünüz öğrencilerinize yönlendirebilirseniz seviniriz. Dilerseniz biz de kendileriyle iletişime geçebiliriz veya herhangi bir soruları olması durumunda pure@sabanciuniv.edu adresini kullanarak bize ulaşabilirler.

PURE Ekibi