Duyurular

Ders Değerlendirme Anketleri

 
Özge Canlı 'ın resmi
Ders Değerlendirme Anketleri
yazan Özge Canlı - 22 June 2017, Thursday, 14:09
 

Değerli öğrencilerimiz MÜDEK kapsamında 2016-2017 BAHAR dönemi ders değerlendirme anketleri Moodle sistemi üzerinden elektronik olarak yapılmaktadır. Öğrencilerin ankete katılımı zorunlu olmasına rağmen anketlere katılımın %50 nin altında kaldığını görmekteyiz. Ankete katılanlara bireysel olarak da mesaj atılmasına rağmen öğrencilerin anketlere gerekli önemi göstermediği anlaşılmıştır. Bölüm başkanlığından gelen talep üzerine Ders değerlendirme anketlerinin süresi 30.06.2017 tarihi saat 23:55'e kadar uzatılmıştır. Lütfen bu tarihe kadar almış olduğunuz derslerin anketlerini tamamlayınız.   

Ayrıca 1. sınıflar için Calculus I

           1. sınıflar için Physics II

          3. sınıflar için History of Science

          4. sınıflar için Fundemantals of VLSI Design

          4. sınıflar için Antennas and Propagation dersini alan öğrenciler derse Moodle üzerinde kayıtlı olmamanıza rağmen derse 'Courses'/'Dersler' kısmından erişip anketleri doldurmakla yükümlüdür.

Önemli Not: Siz değerli öğrencilere şunu hatırlatmak isterim. Ders Değerlendirme anketleri daha önceki senelerde her ders için dersin finalinden 15 dk önce, öğrenciler sınava gireceği sırada elle doldurulmaktaydı. Tekrar bu tarz uygulamalara geri dönmememiz için lütfen sizin için elektronik ortamda hazırlanmış ve sadece bir kaç dakika ayırarak doldurabileceğiniz anketlere katılım gösteriniz.