Announcements

Bahar Dönemi Ders Değerlendirme Anketleri

 
Picture of Özge Canlı
Bahar Dönemi Ders Değerlendirme Anketleri
by Özge Canlı - Wednesday, 31 May 2017, 9:56 AM
 

Değerli öğrencilerimiz MÜDEK kapsamında 2016-2017 BAHAR dönemi ders değerlendirme anketleri Moodle sistemi üzerinden elektronik olarak yapılacaktır. Öğrencilerin ankete katılımı zorunludur. Sizlerin almış olduğunuz dersler hakkındaki görüşleriniz eğitim kalitesini arttırmak açısından önem arz etmektedir. Anketlerin doldurulması ile ilgili önemli hususlar şunlardır;

  • Anket modulleri 3 hafta süreyle 31.05.2017-16.06.2017 tarihleri arası aktif olup, bu süre zarfında mutlaka doldurulmalıdır. 
  • Anket modullerine verilen cevaplar Anonim olarak kaydedilir ve hiçbir şekilde kullanıcı hakkında bilgi içermez. Dolayısıyla hiçbir kaygı yaşamadan anket sorularını cevaplayabilirsiniz. 
  • Anketlere almış olduğunuz derslerin Moodle sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. 
  • Ders değerlendirme anketleri ilgili dersin sayfasına girildiğinde en üst katagoride yer alacak şekilde konumlandırılmıştır. Farkedilmeyi kolaylaştırması için ayrıca anketlere etiket eklenmiştir. 
  • Ders değerlendirme anketleri doldurulduktan sonra sayfanın altında bulunan "Submit" butonu tıklanarak işlem tamamlanır. Bu işlemi yaptıktan sonra dilerseniz derse ait anket sonuçlarını sizde görebilirsiniz.
Önemli Not: Her bir öğrenci bahar döneminde almış olduğu tüm dersleri değerlendirmekle yükümlüdür. Ankete katılmayan öğrenci listeleri sistem yöneticisi tarafından oluşturulup Bölüm Başkanlığına teslim edilecektir.