Duyurular

EED 1005 dersini alan öğrencilerin dikkatine

Hakkı Tarkan YALAZAN 'ın resmi
EED 1005 dersini alan öğrencilerin dikkatine
yazan Hakkı Tarkan YALAZAN - 6 October 2016, Thursday, 10:36

Sevgili öğrenciler,

Geç kayıt yaptıran, vb. gerekçelerle moodle kullanıcısı bulunmayan, ya da EED 1005 dersine enrol olamamış öğrencilerden bana pek çok e-posta gelmektedir. Bunlara tek tek cevap yazmaya çalışıyorum. Bu e-postaların konusu aynı olduğu için herkesi bilgilendirmek adına bu duyuruyu yapmak ihtiyacı duyulmuştur. Bana bu konuyla ilgili e-posta göndermeden önce aşağıdaki süreçleri tamamlayınız.

1. Herhangi bir nedenle (geç kayıt, vb.) dersin lab. listelerinde adınız görünmüyor ise, ders kayıt formunuzla birlikte (hangi lab. şubesine kayıtlı olduğunuzu gösteren) Arş.Gör. Erdoğan ALDEMİR, Arş.Gör. Burcu BARIŞ, Arş.Gör Ekrem YAVUZ, Arş.Gör Fırat BİLGİN' e başvurup ilgili lab. şubesine adınızı yazdırınız. Eğer moodle kullanıcınız varsa EED 1005 dersine erişiminizi sağlamak için bu derse enrol işleminizi yaptırınız.

2. Eğer moodle kullanıcınız yoksa, önce Arş.Gör. Zekeriya SARI' ya başvurup (öğrenci numaranız, adınız-soyadınız ve sürekli kullandığınız e-posta adresinizle) moddle kullanıcısı açtırınız. Bu işlemi tamamladıktan sonra ise EED 1005 dersine enrol işlemi için 1. maddede adları verilen araştırma görevlilerine başvurmanız gerekmektedir.

EED 1005 dersiyle ilgili tüm faaliyetler moodle üzerinden yapılacağı için, yukarıda açıklanan işlemleri en geç 7.10.2016 cuma günü 17:00' ye kadar tamamlamanız gerekmektedir. Bu hafta laboratuvarlar başlamıştır. Hepinize başarılı bir yarıyıl dileriz.

Y.Doç.Dr. Hakkı T. YALAZAN

EED 1005 dersi koordinatörü 

198 kelime