Announcements

!!Bahar Dönemi Ders Değerlendirme Anketleri

 
Picture of Serkan Koca
!!Bahar Dönemi Ders Değerlendirme Anketleri
by Serkan Koca - Tuesday, 24 May 2016, 4:44 PM
 

Değerli öğrencilerimiz MÜDEK kapsamında 2015-2016 BAHAR dönemi ders değerlendirme anketleri Moodle sistemi üzerinden elektronik olarak yapılacaktır. Öğrencilerin ankete katılımı zorunludur. Sizlerin almış olduğunuz dersler hakkındaki görüşleriniz eğitim kalitesini arttırmak açısından önem arz etmektedir. Anketlerin doldurulması ile ilgili önemli hususlar şunlardır;

  • Anket modulleri 3 hafta süreyle  23.05.2016-10.06.2016 tarihleri arası aktif olup, bu süre zarfında mutlaka doldurulmalıdır. 
  • Anket modullerine verilen cevaplar Anonim olarak kaydedilir ve hiç bir şekilde kullanıcı hakkında bilgi içermez. Dolayısıyla hiçbir kaygı yaşamadan anket sorularını cevaplaya bilirsiniz. 
  • Anketlere almış olduğunuz derslerin Moodle sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. 
  • Ders değerlendirme anketleri ilgili dersin sayfasına girildiğinde en üst katagoride yer alacak şekilde konumlandırılmıştır. Farkedilmeyi kolaylaştırması için ayrıca anketlere etiket eklenmiştir. 
  • Ders değerlendirme anketleri doldurulduktan sonra sayfanın altında bulunan "Submit" butonu tıklanarak işlem tamamlanır. Bu işlemi yaptıktan sonra dilerseniz derse ait anket sonuçlarını sizde görebilirsiniz.
Önemli Not: Herbir öğrenci bahar döneminde almış olduğu tüm dersleri değerlendirmekle yükümlüdür. Ankete katılmayan öğrenci listeleri sistem yöneticisi tarafından oluşturulup Bölüm Başkanlığına teslim edilecektir.