Announcements

EED4094 Final Project dersini alan öğrencilerin dikkatine

 
Picture of DEUEEE Moodle System
EED4094 Final Project dersini alan öğrencilerin dikkatine
by DEUEEE Moodle System - Monday, 29 February 2016, 10:24 PM
 

EED4094 Final Project dersini alan öğrencilerin Moodle kayıları DEBIS'ten geçerli kayıtlar esas alınarak yapılmıştır. Derhal siteye girerek durumu kontrol etmeleri beklenmektedir.

Dersin sitesine girerek gerekli açıklamaları okuyup, gereğini yapmanız beklenmektedir. Aşağıdaki hallerde yürütülecek projenin EED4093 Research Project sitesindeki yeni önerilen projeler listesine danışmanlarca yeniden önerilmesi ve öğrenci adının işlenmesi gereklidir.

  1. Geçen dönem EED4093 dersini almadığınız halde bu dönem EED4094 dersini alıyorsanız (EED4093 ile EED4094 arasına ön koşulları sağlamayamadığınız için dönem girdi ise)
  2. Çeşitli sebeplerle EED4093 aldığınız dönemde yürüttüğünüz projeden farklı bir proje yürütecekseniz veya danışman değiştirdi iseniz (Bu durumda yürütülecek projenin seçimi, daha önce araştırmasını yaptığınız düşünülerek yapılmalıdır, ek süre verilmez.)

EED4093 sitesinde tanınan sürede yeni proje seçimini yapmamış öğrenciler, devamsızlıktan kalmış sayılacaktır.

Dönem sonunda yapılacak sınavlarda jüri söz konusu kayıtlara göre belirlenecektir. Gerekli olduğu hallerde EED4093 sınavınızı takip eden jüriden farklı bir jüri atanabilir. Moodle kaydı olmayan ve proje listesinde gözükmeyen öğrencilerin sınavı yapılamayacağından yine devamsızlıktan kalmış olacaklardır.

DEBIS kaydı olmayan öğrenciler resmi olarak proje çalışması yürütemez.