Announcements

!!Güz Dönemi Ders Anketleri (Önemli)

 
Picture of Serkan Koca
!!Güz Dönemi Ders Anketleri (Önemli)
by Serkan Koca - Monday, 22 February 2016, 10:21 AM
 

Değerli öğrencilerimiz MÜDEK kapsamında 2015-2016 Güz dönemi ders değerlendirme anketleri Moodle sistemi üzerinden elektronik olarak yapılacaktır. Öğrencilerin ankete katılımı zorunludur. Sizlerin almış olduğunuz dersler hakkındaki görüşleriniz eğitim kalitesini arttırmak açısından önem arz etmektedir. Anketlerin doldurulması ile ilgili önemli hususlar şunlardır;

  • Anket modulleri 2 hafta süreyle  22.02.2016-06.03.2016 tarihleri arası aktif olup, bu süre zarfında mutlaka doldurulmalıdır. 
  • Anket modullerine verilen cevaplar Anonim olarak kaydedilir ve hiç bir şekilde kullanıcı hakkında bilgi içermez. Dolayısıyla hiçbir kaygı yaşamadan anket sorularını cevaplaya bilirsiniz. 
  • Anketlere "Benim Derslerim (My Courses)" menüsü altından "Anket (2015-2016 Güz)/Survey (2015-2016 Fall)" dersine tıklayarak  ya da "Gezinme/Navigasyon" Menüsü üzerinde bulunan "Courses-->>Site Courses-->>Survey (2015-2016 Fall)" yolunu kullanarak ya da  buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  • Ders değerlendirme anketleri sınıflara göre kategorize edilmiştir. 1. Sınıf,  2. Sınıf,  3. Sınıf ve 4. Sınıf Güz Dönemi dersleri olamak üzere 4 kategori mevcuttur. 
  • Güz döneminde almış olduğunuz derslerin anket modulleri bu kategorilerin altında yer almaktadır.  
  • Ders değerlendirme anketleri doldurulduktan sonra sayfanın altında bulunan "Submit" butonu tıklanarak işlem tamamlanır. Bu işlemi yaptıktan sonra dilerseniz derse ait anket sonuçlarını sizde görebilirsiniz.
Önemli Not: Herbir öğrenci, güz döneminde almış olduğu tüm dersleri değerlendirmekle yükümlüdür. Ankete katılmayan öğrenci listeleri sistem yöneticisi tarafından oluşturulup Bölüm Başkanlığına teslim edilecektir.