Duyurular

Mehmet Kuntalp 'ın resmi
eed4401 - fundamentals of biomedical engineering
yazan Mehmet Kuntalp - 21 October 2020, Wednesday, 10:43
 

merhaba arkadaslar

dunku dersimize baglanmaya calısıp baglanamayanlar bana bilgi verebilir mi acaba?

eposta: mehmet.kuntalp@deu.edu.tr

iyi gunler dilerim

EEE DUYURU 'ın resmi
Ders Aktifleştirme ve Derse Öğrenci Ekleme
yazan EEE DUYURU - 21 October 2020, Wednesday, 10:02
 

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemine başlamış bulunmaktayız. OnlineDEU’da yürütülecek derslerle ilgili olarak Öğretim Üyelerinin ivedi bir şekilde ders aktifleştirmesi ve öğrenci ataması yapması çok önemlidir. Atama yapılmaması durumunda öğrenciler derslerini göremeyeceklerdir. Aynı zamanda öğrencilerin öğrenci numaraları ile ders girişlerini "oğrenci numarası@ogr.deu.edu.tr" şeklinde yapmaları gerekmektedir.

EEE DUYURU 'ın resmi
Üniversitelerarası İşbirliği - Nuh Naci Yazgan Üniversitesi
yazan EEE DUYURU - 21 October 2020, Wednesday, 10:00
 

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı'nın ilgi yazısının 5'inci maddesinde "Dijital ortamlara erişim imkanı olmayan öğrenciler için öğrencinin bulunduğu yerdeki Üniversite birimleri öncelikli olmak üzere Milli Eğitim Bakanlığı ve diğer kamu kurumlarının bilgisayar ve internet erişim olanaklarının değerlendirilmesi" istenmiştir. Bu kapsamda bütün üniversite öğrencilerinin müracaat etmeleri halinde Nuh Naci Yazgan Üniversitesi'nin bilişim alt yapısından istifade edebilirler.

Ahmet Özkurt 'ın resmi
Online Ders sistemi Giriş
yazan Ahmet Özkurt - 19 October 2020, Monday, 11:48
 

Sayın Öğrenci arkadaslar

online.deu.edu.tr adresinden yapılan online derslere giriş yapabilmek için öğrencino@ogr.deu.edu.tr kullanıcı kodu ile giriş yapmanız gerekmektedir.

daha önce kullandığınız ad.soyad@ogr.deu.edu.tr kullanıcıları derslere tanımlanmadığından lutfen girişlerinizde öğrenci numaranızla başlayan kullanıcı kodunu kullanınız.

Doç.Dr. Ahmet Özkurt

Bölüm Başk. Yrd.

  

EEE DUYURU 'ın resmi
Üniversitelerarası İşbirliği - Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi
yazan EEE DUYURU - 16 October 2020, Friday, 18:42
 

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının 22.05.2020 tarih ve E.31978 sayılı yazısıyla "Dijital ortamlara erişim olmayan öğrencilere yönelik çözümlerin (alternatif çevrimiçi erişim yollarının kullanılmasına izin verilmesi, öğrencinin bulunduğu yerdeki üniversite birimleri öncelikli olmak üzere Milli ...

Bu konunun kalanını oku
(68 kelime)