Tebrik – İZTEK İnovasyon Ar-Ge ve Teknoloji Ödülleri’22

Yayınlanma Tarihi: 25-04-2022

Sayın Hocalarımız ve Değerli Öğrencilerimiz,

Doç.Dr. Serkan Günel yürütücülüğünde gerçekleştirilen Baskı Devre Prototipleme Sistemi İçin Delik İçi Bakır Kaplama ve Bitirme Elektrokimyasal Alt Süreçlerinin Geliştirilmesi projesi ile öğrencilerimiz İlayda Boncuk ve Gökhan Paçal İZTEK İnovasyon Ar-Ge ve Teknoloji Ödülleri’22 proje yarışmasında ödüle layık görülmüştür.

Proje ekibimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
————————————————-

İZTEK İnovasyon Ar-Ge ve Teknoloji Ödülleri’22
İZTEK İnovasyon Platformu olarak, çok sayıda projenin Ar-Ge ve Teknoloji başlıkları altında değerlendirildiği yarışmayı, yeni teknoloji ve metotların sanayiye kazandırılması, Ar-Ge, teknoloji ve inovasyon kültürünün yaygınlaşması, üniversite-sanayi işbirliğinin artırılması, Ar-Ge, teknoloji ve inovasyon çalışmalarında yeni ortaklıkların başlatılması, üretimdeki katma değerin çoğalması, yeni fikirlerinin sunulabileceği ve hayata geçirilebileceği platformun oluşturulması amacıyla 2 yılda bir düzenlediğimiz “İZTEK İnovasyon Ar-Ge Ve Teknoloji Ödülleri”‘ne sayılı günler kaldı.

“İZTEK İnovasyon Ar-Ge Ve Teknoloji Ödülleri’22” teknoloji ve Ar-Ge konularında çalışma yapan firmalara motivasyon kaynağı olacağına inanıyoruz.

Projeleri değerli jüri üyelerimiz; Özgün Değer, Yenilikçi Yönü, Ulusal Kazanımlar, Yöntem , Projenin Gerçekleşme Düzeyi, Proje Yönetimi Ekip ve Araştırma Olanakları, Yaygın Etki, İstihdam ve Kariyer Geliştirme Potansiyeli, Bilimsel İşbirliğinin Durumu vb. kriterlere göre değerlendirmektedir.

“İZTEK İnovasyon – Ar-Ge Ve Teknoloji Ödülleri’22 ” kapsamında belirtilen kriterlere uygun tüm proje başvurularını değerlendirmeye almaktadır.